Zapraszam na candy w Bibliotece Rękodzieła

Cześć :)

1 października minęło osiem lat odkąd opublikowałam swojego pierwszego posta na tym blogu. Osiem lat to kawał czasu, a ja naprawdę jestem z siebie dumna, że mimo rożnych wątpliwości, nadal mogę dzielić się z Wami moim rękodziełem.

Nie przedłużając, zapraszam Was do świętowania razem ze mną. Do wygrania jest album niespodzianka. Album bardzo uniwersalny, pasujący do różnych okazji.

Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać poniższe czynności:

1. Do zabawy zapraszam wszystkie osoby prowadzące blogi rękodzielnicze lub mające swoje media społecznościowe, np.: Facebook, Instagram.

2. W komentarzu wyraź chęć udziału w zabawie.

3. Miło mi będzie jeśli dołączysz do grona obserwatorów bloga, jednak nie jest to wymóg konieczny.

4. Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski (osoby mieszkające za granicą mogą wziąć udział w zabawie, pod warunkiem posiadania polskiego adresu).

5. Zabawa trwa do końca października. Wyniki podam w pierwszym listopadowym poście.

Zapraszam do wzięcia udziału w candy i do kolejnego napisania :)

Brak komentarzy: